detoks alkoholowy
wsparcie dla uzależnionych

Detoks

Detoks to proces usuwania z organizmu toksyn, które kumulowane w trakcie ciągu alkoholowego lub narkotykowego mogą być groźne dla zdrowia i życia.

Umów detoks: +48 536 467 218
OD 1200 PLN

Detoks alkoholowy

Dotyczy osób przewlekle spożywających alkohol, u których na skutek przerwania ciągu alkoholowego i spadku jego poziomu występują objawy zespołu abstynencyjnego.

OD 1200 PLN

Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy pozwala nie tylko skutecznie, ale i bezpiecznie odstawić substancje odurzające i dać pacjentowi z wyniszczonym organizmem szansę na walkę o powrót do zdrowia.

OD 1200 PLN

Detoks witaminowy

Detoks witaminowy oczyszcza organizm z toksyn, usprawnia i wzmacnia pracę narządów wewnętrznych, uzupełnia niedobory, zabezpiecza pracę mózgu, jelit, wątroby, nerek i serca, podnosi odporność i polepsza samopoczucie. 'Witaminówki' poprawiają także jakość snu, redukują poziom stresu i są niezawodnym sposobem na nawodnienie organizmu.

OD 1300 PLN

Wszywki alkoholowe

Jest to lek, Disulfiram, w postaci tabletek do implantacji podskórnej. Działanie wszywki alkoholowej polega na długofalowym wydzielaniu substancji zakłócającej metabolizm, co skutkuje uciążliwymi dolegliwościami po spożyciu alkoholu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i jest przeprowadzany przez lekarza chirurga.

OD 3000 PLN

Detoks stacjonarny

Oferujemy programy detoksacyjne 7-, 10- i 14-dniowe w naszym ośrodku w Jerzmionkach. Programy te skupiają się na złagodzeniu objawów zespołu abstynencyjnego. Zadzwoń pod nr +48 510 718 266 i dowiedz się więcej.

FAQ

Kto pyta, nie błądzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące detoksu

Gdzie odbywa się detoks?

Osrodek FAQ

Oferujemy programy detoksykacyjne w naszym ośrodku w Jerzmionkach w woj. kujawsko-pomorskim.

Jak długo czeka się na detoks?

Osrodek FAQ

W zależności od dostępności miejsc.

Jak długo trwa detoks?

Osrodek FAQ

Programy detoksykacyjne w ośrodku w Jerzmionkach trwają 7, 10 lub 14 dni.

Ile kosztuje detoks?

Osrodek FAQ

Program detoksykacyjny 7-dniowy - 5400 PLN, 10-dniowy - 7200 PLN, 14-dniowy - 9600 PLN.