Karolina Wiechecka

Psychoterapeuta

"Moje działania ukierunkowane są na pracę terapeutyczną w nurcie integracyjnym , który pozwala mi na indywidualne podejście do każdego problemu pacjenta."
Karolina Wiechecka
Psychoterapeuta

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni, na której ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną i wychowanie obronne. Aktualnie studiuję jeszcze psychologię i kończę szkolenie do uzyskania certyfikatu psychoterapii uzależnień (1628/S/2022) prowadzonego przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku.

Od ponad 10 lat pracuję w placówkach pomocy społecznej. Wspomagam tam rozwój osób z zaburzeniami psychicznymi, a także osób bezdomnych narażonych na szeroko pojęte wykluczenie społeczne. Posiadam również doświadczenie w pracy w ośrodkach uzależnień zarówno prywatnych, jak i refundowanych przez NFZ.

W Ośrodku Terapii Uzależnień Borowik prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Moje działania ukierunkowane są na pracę terapeutyczną w nurcie integracyjnym, który pozwala mi na indywidualne podejście do każdego problemu pacjenta.

Past positions
Apple, Product Designer
2020-2021
Webflow, Senior Designer
2018-2020
Airtable, Brand Designer
2015-2018
Before you book!
1. Minimum stay is 28 days
2. Select "1 adult" after search
3. Contact us if no availability
Save my spot