Tomasz Wachowiak

Założyciel Borowika | Psychoterapeuta

"Znajdź w sobie siłę i chęć do zmiany, a my zrobimy co w naszej mocy, żebyś uwolnił się od nałogu."
Tomasz Wachowiak
Założyciel Borowika | Psychoterapeuta

O mnie

Skończyłem resocjalizację w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Od zawsze fascynowała mnie praca na rzecz innych. W pewnym momencie postanowiłem skupić się na pomocy osobom uzależnionym i uzyskałem państwowy certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień od narkotyków i alkoholu.

Najpierw doświadczenie zdobywałem pracując jako terapeuta w publicznych i prywatnych placówkach. Przez ten czas opracowałem autorską metodę leczenia opartą na nurcie behawioralno-poznawczym i otworzyłem własny ośrodek terapii uzależnień.

Zaczynaliśmy od tradycyjnych sesji w naszej klinice w Bydgoszczy. Później otworzyliśmy ośrodek w Jerzmionkach w woj. kujawsko-pomorskim, gdzie prowadzimy terapię stacjonarną.

4-letnie doświadczenie jako Dyrektor Pionu Psychiatryczno-Detoksykacyjnego w Szpitalu w Człuchowie pokazało mi także jak ważny w procesie leczenia jest detoks, dlatego wprowadziliśmy go również do naszej oferty.

Teraz otwieramy kolejną klinikę na Majorce, a tradycyjną terapię uzupełniamy sesjami online.

Razem z moim zespołem zdziałaliśmy już wiele dobrego, ale wiem, że nadal jest wiele osób, którym możemy pomóc i ta myśl codziennie od nowa motywuje nas do pracy.

Past positions
Apple, Product Designer
2020-2021
Webflow, Senior Designer
2018-2020
Airtable, Brand Designer
2015-2018
Before you book!
1. Minimum stay is 28 days
2. Select "1 adult" after search
3. Contact us if no availability
Save my spot